Missioon

Meie missiooniks on looduskeskkonna väärtustamine ja kaasaegse ärikultuuri edendamine.

Eesmärk

Meie eesmärgiks on Õnnelikkuse printsiip- Kui meie kliendid on õnnelikud, oleme ka meie õnnelikud. Kui meie oleme õnnelikud, on ka meie kliendid õnnelikud.

Millega tegeleme?

2002. aastal asutatud EST Kinnisvara OÜ peamised tegevusalad on kinnisvarainvesteeringute – ärikinnisvara ja põllumaade haldamine ja vahendamine.

Kes me oleme?

EST Kinnisvara tiim koosneb kõrgharidusega spetsialistidest omades pikaajalist rahvusvahelise ärikultuuri kogemust. Meie suurkliendid on Suurbritanniast, USAst, Taanist, Saksamaalt ja Iirimaalt.
Peame oluliseks oma ettevõtte inimeste heaolu, mille peamised märksõnad on sõbralik kommunikatsioon, kaasaegne töökeskkond ja paindlik tööaeg. Ettevõtte traditsiooniks on kujunenud sportlikud ja kultuurilised üritused koos oma töötajate peredega.

Kinnisvara portfell

Ettevõtte halduses oleva portfelli väärtus on ca 23 miljonit eurot. EST Kinnisvara juhitava kinnisvara hulka kuuluvad äripinnad ja -hooned, elamispinnad ning põllumaad üle Eesti.

Meie lugu

Ärihoonete haldusega alustasime 2003. aastal, kui Iiri investorid ostsid EST Kinnisvara juhtimisel Tartu linnas tollase Hansapanga hoone asukohaga Raekoja plats 20. Arendusprojekt sisaldas kogu kinnisvara parendusega seotud protsessi- alustades koostööst arhitektidega, sisaldades ehitustööde korraldamist, üürnike leidmist ning lõpetades dokumentatsiooni ettevalmistamise ja vormistamisega.
Aja jooksul on lisandunud meie portfelli äripinnad ja -hooned, elamispinnad Tallinnas ning Tartus ja mujal.

2007. aastal hakkasime tegelema maatulundusmaade väärindamisega. Nõudlus teenuse järele tekkis iirlaste metsandusinvesteeringu mittemetsamaa suure osakaalu tõttu. Alustasime maadele parima kasutuse leidmisega, mille eesmärk oli selekteerida väärtuslik põllumaa, rohumaa ja potentsiaalne elukondlik kinnisvara. Soovist realiseerida ehitusõigusega maatükke sai loodud portaal www.maakoht.ee. EST Kinnisvara üheks põhitegevuseks kujunes põllumaade haldamine, mis sisaldab põldude rendile andmist, rohumaade niitmist, PRIA toetuste taotlemist, söötis põllumaade korrastamist jne. Meie portfellis on ca 2000 hektarit põllumaad üle Eesti. Oleme pakkunud konsultatsiooni oma koostööpartneritele Lätis ja Leedus.

Suurim elamuarendusprojekt, mille osalised olime koos Inglismaa investoriga, on olnud Kopli liinid Tallinnas. Mahukaim põllumajandusinvesteering on olnud 1500 ha suurune Kalvi mõisakompleks, mille oleme Taani kliendi portfelli toonud.

Sponsorlus

EST Kinnisvara on pikaaegne kultuuritoetaja, oleme olnud rahvusvaheliselt tunnustatud Tartu Hansa Segakoori toetaja. Samuti on ettevõtte toetust saanud paljud muud projektid.

Meie uudised

EST Kinnisvara OÜ portfelli lisandus ärihoone Tartus

EST Kinnisvara juhtimisel vahetas omanikku Aardla ärimaja, asukohaga Võru 79 Tartu linnas. Uueks...

Jätke lugemist

EST Kinnisvara uuendas oma logo

Kaasajastasime 2003. aastast kasutusel olnud logo....

Jätke lugemist

EST Kinnisvaral uus asukoht

EST Kinnisvara OÜ kontor asub alates 20. detsembrist Kitsas tn 8 Tartu, 2....

Jätke lugemist

EST Kinnisvara EKKL liige

EST Kinnisvara OÜ on pakkunud kinnisvara haldusteenust juba 15 aastat, aga sellel aastal...

Jätke lugemist

Eva Kams taas juhatuse liige

EST Kinnisvara OÜ asutaja ja omanik Eva Kams on taas ettevõtte juhatuse liige. Eva lahkus...

Jätke lugemist

Kuidas digitaalne ärimentor aitas ettevõtetel uusi tooteid ja turge disainida

Kümme SEB ja Euroopa Innovatsiooniakadeemia korraldatavas kasvuprogrammis osalevat ettevõtet said...

Jätke lugemist